Xiaomi Redmi 2S se ukázalo v AnTuTu

0

V databázi benchmarku AnTuTu se ukázalo nepředstavené zařízení společnosti Xiaomi, nejspíše jde o chystaný model Redmi 2S. Již dříve se skrze stránky čínského certifikátora TENAA na internetu objevily fotografie designu zařízení. Tyto fotografie si můžete prohlédnout třeba v článku na PhoneArena. Je z nich patrná změna rozložení některých funkčních prvků přístroje a změna vzhledu dotykových tlačítek.

xiaomi-redmi2S

Údaje, které unikly do databáze známého benchmarku AnTuTu, nám toho ale prozrazují mnohem více. Nové Redmi 2S bude osazeno 4.7 palcovým displejem s HD rozlišením. O dostatečný výkon se postará procesor Snapdragon 410, což znamená 64-bitovou architekturu a podporu sítí 4G. Operační paměť by se měla udržet na hodnotě 1 GB, úložná na 8 GB (s možností rozšíření pomocí microSD karty), tyto specifikace se tedy oproti předchozímu modelu 1S nezměnily. Rozlišení zadního fotoaparátu by se mělo taktéž držet hodnoty 8 megapixelů, rozlišení té přední pak mírně vzroste – z 1.2 na 2 megapixely. Kapacita baterie činí 2200 mAh, jedná se tedy o 10% nárůst.

Předinstalovaným operačním systémem je Android ve verzi 4.4.4 Kit Kat, dostupný bude v černé, bílé, červené, oranžové, žluté, zelené, fialové a modré barvě. Údaje o ceně ani dostupnosti zatím známy nejsou, vzhledem k nedávné certifikaci lze ale očekávat brzké představení.

Zdroj: AnTuTu via TechGadgetsz via Phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here