Xiaomi připravuje několik vylepšených modelů

0

DSC_0518

S odvoláním na zdroje serveru GizChina v Číně se spekuluje o tom, že společnost Xiaomi chystá tři nové, vylepšené modely. Konkrétně by se mělo jednat o vylepšenou verzi modelu Xiaomi Mi3 a nástupce stávajících modelů s odlišným označením, konkrétně pak Xiaomi Hongmi M1s a Hongmi 2.

Zdroje hovoří o tom, že vylepšená verze modelu Mi3, model Mi3S by se měl dočkat podpory sítí 4G a čtyřjádrového procesoru od Snapdragonu, konkrétně modelu 800 (MSM8974AC). Informovaní jsme také o modelu Hongmi M1s, jehož design by měl zůstat věrný své linii, naopak bychom se měl dočkat osmijádrového procesoru (MediaTek). Služeb procesoru s osmi jádry od MediaTeku by měl využívat i poslední model, o jehož vývoji se spekuluje – Xiaomi Hongmi 2, u něhož je pravděpodobný výskyt 5.5 palcového displeje s HD rozlišením.

Redaktor Andi Sykes také přidává svůj skromný odhad, že Xiaomi Mi4 bude mít 5.5 palcový displej. Já pouze dodám, že značka Xiaomi stále ohromně roste, možná díky skvěle zvolené strategii. Kolega Martin nedávno recenzoval stávající model Hongmi, určitě se mrkněte.

Zdroj: GizChina.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here