Xiaomi představilo zlatou edici Mi3 na počest 10 miliónů prodaných kusů

0

Čínská značka Xiaomi se velmi rychle proslavila, a to díky levným telefonům, které jsou zároveň kvalitně zpracovány a dobře vybaveny. Jejich prodeje jsou tak dost vysoké, a to přesto, že se jejich zařízení oficiálně prodávají jen v Číně. Díky vysokému zájmu zákazníků se tak hodně z nich podívalo i do Evropy, kde se také úspěšně prodávají. Samozřejmě je seženete i na jiných kontinentech, a to především díky komunitě, která se snaží, co jen to jde.

xiaomi mi3 gold

Jejich aktuálním vlajkovým modelem je Mi3 , jenž právě překonal 10 miliónový milník, co se týče prodeje, jelikož tolik kusů se ho už prodalo. K této příležitosti si značka připravila jednu specialitu, kterou je zlatá verze tohoto modelu. Zlatá barva, nebo někdy také odstín zvaný Champagne (šampaňské), je poslední dobou velmi oblíbený a zákazníky dosti chtěný.

Komunita se snaží tento unikátní kousek dostat všude, kde to jen jde, tudíž je možné, že jej brzy koupíme i u nás. Přesto musím konstatovat, že kusů prodali opravdu hodně, dokonce možná více, než některé renovovanější značky.

Zdroj: miui

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here