Xiaomi představilo bílou verzi Mi MIX a televizi Mi TV 4

0

xiaomi-mi-mix-white-840x493

Na konci října, Xiaomi poprvé oznámil pojem Mi MIX smartphonu. Na CES tiskové konferenci společnost oznámila, že začne prodávat tento smartphone v bílém provedení někdy v blízké budoucnosti.

Xiaomi uvedl, že bílá verze telefonu bude mít stále stejné keramické tělo jako u předchozí starší černé verze, takže tělo by mělo být odolné proti poškrábání. Toto je dobrá zpráva pro každého, kdo si tento smartphone pořídí, protože telefon vypadá velmi působivě i v bílém provedení.

Tou špatnou zprávou je, že Mi MIX se zatím bude prodávat jen v Číně. Xiaomi uvedl, že tato verze by měla jít do prodeje (v Číně) někdy v průběhu tohoto roku.

mi-tv-4-840x501

Xiaomi také představil další dva produkty na své tiskové konferenci CES. Jeden z nich je nový bezdrátový router – Mi Router HD, který má také pevný disk, který nabízí až 8 TB. Další novinkou je produkt Mi TV 4, což je chytrá televize, která je pouze 4,9 mm tlustá.

Kromě toho hardware televize byl navržený tak, aby televize obsahovala displej, základní desku a ozvučení, bez toho, aniž by jste si museli dokupovat tyto doplňky. Televize bude mít 49-palců, 59-palců a 65-palců a v Číně by měla být v prodeji někdy tento rok. Zatím nepadlo ani slovo, kde jinde by se mohla televize prodávat. Tak uvidíme.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here