Xiaomi Mi4 již v prodeji (prozatím jen v Číně)

5

Mi4 je zbrusunová vlajková loď od čínského výrobce Xiaomi. A již dnes je možnost jej koupit i když jen v zemi původu. Stejně jako předchůdce Mi3, také Mi4 je hi-endové zařízení s vynikající výbavou a poměrně nízkou cenou. 16 GB varianta se dá sehnat za 320 $ a 64 GB za 405 $, což jsou lákavé ceny.

Xiaomi-mi-4-1

Tento telefon byl oficiálně oznámen minulý týden a byl zároveń prezentován jako nejrychlejší smartphone, na to si však budeme muset počkat až na uživatelské testy v různých benchmarcích. Jen pro doplňující info dodám, že hlavními přednostmi telefonu jsou Full HD 5″ displej, baterie o kapacitě 3080 mAh, 3 GB RAM, 13 MPx zadní a 8 MPx přední fotoaparát a v neposlední řadě také procesor Snapdragon 801 s taktem 2,5 GHz na každém ze čtyř jader. Pro milovníky grafické nadstavby MIUI je dobrou zprávou to, že společně s modelem Mi4 přijde MIUI v6 postavené na Androidu 4.4 KitKat.

Xiaomi prodalo až do teď celkově přes 10 milionů kusů Mi3 a u Mi4 se očekávají ještě větší prodeje. Zahájení prodejů na ostatních trzích ve světe jsou očekávány na příští měsíc, přičemž do ČR by první kousky mohly dorazit na přelomu léta a podzimu.

zdroj: Phonearena

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here