Xiaomi Mi3 se v Indii vyprodalo za 5 vteřin, doskladnění je v plánu během úterý

0

Na konci července čínská společnost Xiaomi vstoupila na indický trh se svým velmi povedeným modelem Mi3. Nikdo však ani neočekával tak obrovský zájem, který se kolem tohoto modelu strhl. Zhruba 20 tisíc modelů se vyprodalo během 5 vteřin a při pohledu na poměr ceny a výkonu se indickým zákazníkům nemůžeme příliš divit.

XiaoMi Mi3S

Za cenu okolo 230 amerických dolarů nabídne Xiaomi Mi3 5″ FullHD IPS displej, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 s taktem 2,3 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Do prodeje se dostaly dvě varianty lišící se kapacitou vnitřní paměti. Menší disponuje jen 16 GB úložiště, ta větší však hned 64 GB místa pro vaše data. Nesmím opomenout ani 13 MPx fotoaparát natáčející FullHD video a přední kamerku disponující 2 MPx. Posledním důležitým střípkem výbavy je 3050 mAh baterie.

xiaomi mi3

Při pohledu na cenu a výbavu tak není divu, že se po necelých 20 tisíc modelů na trhu s téměř jednou miliardou potenciálních zájemců jen zaprášilo. Bude opravdu zajímavé sledovat, jestli bude stejný zájem i o dalších 15 tisíc modelů, jež se dostanou do prodeje během úterý.

 

Zdroj: softpedia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here