Xiaomi Mi Note 2 nejspíš přijde s duálně zakřiveným displejem od Samsungu

0

MiNote-U-5Samsung je nesporně průkopníkem v oblasti displejů se zakřivenými okraji. Tento trend odstartoval telefonem Galaxy Note Edge, a od té doby sice zmírnil křivky, ale disponovaly jimi i vlajkové lodě Galaxy S6 Edge, S6 Edge + a nyní přišly i u nejnovější vlajkové lodě S7 Edge. Když ostatní výrobci zjistili, že mají tyto displeje úspěch, začínají se pomalu přidávat a rozšiřovat tento trend i mezi telefony, které nejsou od Samsungu. Například společnost Vivo tak učinila u nedávno představeného modelu Xplay5.

Nyní začíná přicházet čím dál víc zpráv o tom, že Samsung bude (ve skutečnosti již prý prodává) prodávat své zakřivené displeje dalším čínským výrobcům včetně Xiaomi. Pověsti tvrdí, že s takovýmto displejem by měl přijít už model Xiaomi Mi Note 2 a stane se tak dalším telefonem, který bude mít displej po bocích elegantně zakřivený. Současný model Mi Note již obvyklý jednoroční životní cyklus o pár měsíců přetahuje, a proto by měl být brzy nahrazen nějakým nástupcem, který bude údajně opravdu disponovat duálně zakřiveným displejem.

Druhým výrobcem, který byl zmíněn, je Huawei a tento výrobce by měl údajně duálně zakřivenými displeji vybavovat své vlajkové lodě. Je pravděpodobné, že mluvíme o potenciálních budoucích modelech Mate (nejspíše o nástupci telefonu Mate S). Na druhou stranu Huawei P9 přijde za méně než jeden měsíc a zatímco úniky jeho duálního fotoaparátu na zadní straně byly doposud velice hojné, ze předu byl vyfocen pouze v jednom úniku a nikdy nešlo o fotografie ve volné přírodě, takže je možné, že duální zakřivení jednoduše jen nevyniklo. To už jsou ovšem jen naše domněnky a spekulace, tudíž jim nepřikládejte velkou váhu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here