Xiaomi již připravuje 4,3″ konkurenta pro nový iPhone SE!

1

iphone 5sJedním z nejlepších telefonů od Xiaomi byl pravděpodobně Xiaomi Mi2 se 4,3 palcovým displejem a zdá se, že se chce Xiaomi k této menší velikosti smartphonů v návaznosti na nejnovější iPhone SE vrátit.

Unikly totiž fotografie, které nám ukazují telefon od Xiaomi telefon s displejem o úhlopříčce 4,3 palců a podle úniku se jedná o odpověď na uvedení nového iPhonu.

Fotografie nám toho sice moc neprozrazuje, ale můžeme si všimnout, že dole vidíme fyzické tlačítko domů jako má Xiaomi MI5. Očekáváme, že zde bude umístěna čtečka otisků prstů.gsmarena_001Telefon se prý začne nejspíše prodávat v červnu asi za 1799 Yuanů (asi 6700 Kč) a bude se chlubit displejem se 720p HD rozlišením, 13 megapixelovou zadní kamerou (bez OIS), 3 GB operační paměti, 32 GB interní paměti a procesorem Snapdragon 820 taktovaným na 1,8 GHz.

S těmito specifikacemi, velikostí a cenou je snadné najít podobné vlastnosti, jako měl již zmiňovaný Xiaomi MI2. Xiaomi MI2 měl stejnou velikost či rozlišení displeje a stále existuje mnoho lidí, kteří ho denně používají.

Budeme nadále bedlivě sledovat všechny podrobnosti týkající se tohoto zařízení, ale mezitím nám sdělte, co si o něm myslíte?

Zdroj

1 komentář

  1. Nejsem fanda jablka… Ale budiž jablko za tento počin pochvaleno. Snad se ledy prolomí a konečně se ukáže foun s takovou úhlopříčkou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here