Where’s My Perry? – další logická pecka od Disneyho

0

Po velmi vydařené a velmi oblíbené logické hře Where’s My Water, která  se stala hitem roku 2011 a zaznamenala několik desítek milionů stažení, přichází z dílenského studia Disney další adaptace hry s názvem Where’s My Perry? Tentokrát nebudete v hezky zpracovaném příběhu pomáhat krokodýlovi Swampymu dovést vodu do sprchy, ale vaším úkolem bude pomoci ptakopyskovi agentovi P projít přepravním potrubním systémem na velitelství. Vždy bude třeba vyřešit danou situaci tak, aby voda či vodní pára spustila generátor a agenta P pustila dále.

PŘÍBĚH AGENTA P

Perry ze série Phineas a Ferb není žádný obyčejný ptakopysk, je to obojživelný detektiv, známý jako Agent P! A jak možná tušíte, zachraňuje svět. Poté, co byl náš okloboukovaný hrdina majorem Monogramem přivolán na ústředí, uvízl v přepravním potrubním systému. Pomozte agentovi P dostat se na ústředí pro instrukce tím, že přivedete vodu nebo páru ke generátorům pohánějícím potrubní systém.

ÚŽASNÁ HERNÍ SKUPENSTVÍ

Voda se vyskytuje v mnoha podobách a v této hře si je užijete všechny. V nejrůznějších úrovních je vaším úkolem odstraňováním hlíny přivést vodu a páru skrz led, hlínu a skálu. Fyzikální chování vody je skoro jako ve skutečnosti – ale mnohem zábavnější.

ŠÍLENÉ VYNÁLEZY

Zlotřilý doktor Dutošvarc rozmístil v potrubním systému mnoho různých laserů – budete je všechny potřebovat k tomu, abyste vodu přeměnili do všech možných podob.

  • „Horkonátor“ v okamžiku přemění vodu na páru, nebo led na vodu!
  • „Chladonátor“ v okamžiku přemění vodu na led, nebo páru na vodu!
  • „Slavnostovač“ nasaje vodu nebo páru a přemění ji na… moment, to je přísně tajné!

PŘEDMĚTY, VÝZVY A BONUSOVÉ ÚROVNĚ

Sebráním všech tří trpaslíků v každé úrovni se stanete špiónským mistrem a nalezením supertajných předmětů můžete odemknout bonusové úrovně, ve kterých uvidíte Balloonyho – přítele doktora Dutošvarce z mládí!

Vyzkoušejte si 12 úrovní hry, které se v plné verzi Where’s My Perry nevyskytují, zdarma. Dokážete najít tajnou bonusovou úroveň, ve které se setkáte s Balloonym?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zakoupením plné verze hry Where’s My Perry získáte hraní bez reklam, více než 80 jedinečných úrovní a aktualizace zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here