Účastníci Google I/O budou obdarováni chytrými hodinkami LG G Watch

0

Letošní ročník vývojářské konference Google I/O bude z velké části věnován nositelnému příslušenství a nové platformě Android Wear. Ta už byla oficiálně odhalena spolu s prvními modely Moto 360 a LG G Watch. Řešení od jihokorejského výrobce se údajně na trh dostane již během několika následujících týdnů a mimo to jimi budou také obdarováni vývojáři v rámci úvodní keynote.

lg-watch

Stalo se už trochu tradicí, že internetový gigant všem přítomným rozdá dárky v podobě referenčních produktů. Loni to byl Chromebook Pixel a předloni Nexus 7, Nexus Q a Galaxy Nexus. Je tak velmi pravděpodobné, že se vývojáři krom chytrých hodinek dočkají také nějakého nového zařízení (tabletu?), jež bude představeno přímo v rámci středeční keynote.

LG G Watch

Krom toho jsme se dočkali i kompletních a finálních hardwarových specifikací LG G Watch. Ty nabídnou 1,65″ displej s rozlišením 280×280 pixelů a 4 GB interní paměti. Trochu na hraně se podle mého pohybuje baterie, který by sice podle papírových údajů měla vydržet 36 hodin na jedno nabití v režimu stand-by, při kapacitě 400 mAh mi to však přijde jako jen stěží dosažitelná hodnota. To se však dozvíme až po dlouhodobém používání a především po oficiálním uvedení na trh. Snad se tak stane už za bezmála dva týdny a dotkne se to i český uživatelů.

 

Zdroj: mobilesyrup, phandroid, androidbeat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here