Vodafone spustil v několika evropských zemích svůj vlastní kanál na Android Marketu

4

Vodafone spustil jako první operátor v Evropě svůj vlastní kanál na Android Marketu, podobně jako to před nedávnem udělal výrobce telefonů Sony Ericsson. Kanál byl zatím spuštěn ve Spojeném Království, Německu, Itálii, Nizozemsku a Španělsku. Uživatelé v těchto zemích, kteří mají v telefonu SIM kartu Vodafone, mohou kliknout ikonu na hlavní stránce Android Marketu a dostat se tak do sekce zajímavých aplikacích doporučených Vodafonem nebo aplikace, který vytvořil sám červený operátor. Aplikace nabízené v této sekci jsou zdarma nebo alespoň se slevou.

V nejbližší době spustí Vodafone stejný kanál také v Řecku, Irsku a Portugalsku. Snad se ho brzy dočkáme i v České republice.

„Společně s Googlem vytvořil Vodafone pro své zákazníky skutečně jednoduchý způsob, jak získat základní aplikace, kterým mohou důvěřovat. Více než 75 milionů zákazníků Vodafonu využívá pravidelně internet v mobilu a my jsme odhodláni jim poskytnout co nejlepší zážitek. Toto zaměření na kvalitu před kvantitou pomáhá tento závazek splnit.“

Lee Epting,  Vodafone Group’s content services director

zdroj: mt

4 KOMENTÁŘE

  1. Jedina aplikace do Androidu, ktera by me od Vodafonu zajimala, by byla samoobsluha, abych mohl zmeny resit primo a ne pres web browser na malem dipleji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here