Vivo XShot oficiálně představeno

0

Čínský výrobce Vivo dnes představil své nejnovější zařízení. Jedná se o špičkovy hi-endový smartphone s názvem XShot. Podle názvu jde poznat, že telefon se zaměřuje především na fotografování, ale místo původně očekávaného 24 MPx fotoaparátu byl nasazen snímač s „jen“ 13 Mpx z dílen Sony a světelností f/1.8.

Zadní fotoaparát také nabízí dvoubarevný LED blesk a možnost natáčení videa v 4K rozlišení. Třešničkou na dortu je opravdové „fototlačítko“ se dvěmi polohami. Přední fotoaparát nebyl nijak ochuzen a oproti konkurenci nabízí také přisvětlovací LED a rozlišení 8 MPx, tedy více než dobře se bude hodit na focení aktuálně oblíbených „Selfie“.

Telefon bude vybaven 5,2″ Full HD displejem, LTE modulem, zvukovým čipem Maxim MAX97220, čtyřjádorvým procesorem Qualcomm Snapdragon 801 s taktem 2,5 GHz na každém jádře, 3 GB RAM, 32 GB interního úložiště a baterií o kapacitě 2 600 mAh. Dostupná bude také levnější varianta s procesorem Snapdragon 800, 2 GB RAM a 16 GB interní paměti.

Z designového pohledu je telefon podobný starším modelům výrobce Vivo. Také nabídne Android 4.4 KitKat s nadstavbou FunTouch OS a prodávat se bude za 480 $ respektive 560 $ podle výbavy.

zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here