V USA se prodá 10 000 telefonů LG V10 denně!

2

lg-v101Telefon LG V10 byl představen před třemi měsíci a u nás je už několik týdnů oficiálně k dispozici, prodeje však může ovlivnit poměrně vysoká cena. V USA, kde je LG V10 na prodej asi měsíc a půl, jsou výsledky prodejů velmi pozitivní, i když nedosahují takových čísel, jako některé jiné telefony.

Společnost LG oznámila, že za prvních 45 dní bylo v USA prodáno 450.000 jednotek a průměr je 10.000 kusů za den, telefon je prý také velice populární mezi mladými lidmi. Existuje mnoho vlastností, díky nimž tento smartphone jedinečný, například že je vybaven dvěma displeji a má speciální povrchovou úpravu speciální povrchovou úpravou s názvem Dura Skin, která je měkká na dotek a také dobře odolává pádům.

Kromě hlavního displeje o úhlopříčce 5,7 „s rozlišením QHD, má LG V10 již zmiňovaný druhý displej s úhlopříčkou 2,1“, který slouží pro zobrazení oznámení a dalších funkcí. Poháněn je telefon procesorem Snapdragon 808 se 4 GB operační paměti a má 64 GB interní úložiště. Zadní kamera má rozlišení 16 MP, zatímco na přední straně se nachází dvojitý širokoúhlý snímač, který dokáže snímat až 120 stupňů.

Mezi další vlastnosti patří baterie o kapacitě 3000mAh, QuickCharge 2.0 a čtečka otisků prstů, která se nachází na zadní straně. V Česku je LG V10 prodáván za cenu okolo 16 tisíc korun, což by mohlo vzhledem k tomu, že jsou k dispozici skvělé alternativy za výrazně nižší ceny odradit potenciální kupce. Líbí se se vám myšlenka duálního displeje a přední kamery, nebo si myslíte, že jsou tyto funkce zbytečné?

Zdroj

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here