V poslední aktualizaci můžete v Google Voice odstranit zprávy

0

google-voice-photo-840x472

Na konci ledna, Google vydal novou významnou aktualizaci pro svou novou službu Google Voice. Tato aplikace je dostupná pro Android i pro iOS. Aktualizaci nově nastavili nové uživatelské rozhraní.V současné době je zde přidáváno ještě několik nových funkcí, včetně způsobu, jak konečně odstranit celou konverzaci.

Uživatelským službám Google Voice se podařilo odstranit jednotlivé zprávy, ale odstranit celou konverzaci postupně by uživatelům zabralo příliš mnoho času. Proto aktualizovali tuto funkci a nyní můžete smazat celé zprávy. Postup je jednoduchý: stačí kliknout na konverzaci, kterou chcete smazat, poté klepněte na tlačítko “Další“ a nakonec na tlačítko “Smazat“. Mějte na paměti, že pokud konverzaci smažete, konverzace je navždy pryč. Google Voice totiž zatím nemá žádný koš. Tato funkce je zatím dostupná jen pro Android, pro iOS by ale měla být také brzy k dispozici.

Uživatelé Androidu si také mohou přepínat tlačítko “Nerušit“ na zapnout nebo vypnout. Je-li tato funkce zapnuta, budou všechny hovory a textové zprávy přerušeny. Na tuto funkci si také můžete zapnout časovač, jak dlouho ji chcete mít zapnutou.

Další dvě funkce, které byly přidány jsou ty, že můžete zakázat oznámení této aplikace, když Vám příjde textová zpráva. A když dlouze stisknete zprávu, můžete ji archivovat.
Pokud máte nainstalovanou klávesnici Gboard, můžete zde použít i obrázky GIF.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here