V Německu startují předobjednávky Galaxy S5 mini

0

Samsung si už třetím rokem pro Nás připravil zmenšenou variantu své vlajkové lodě. Tentokrát se jedná o model Galaxy S5 mini, jehož předobjednávky odstartovaly v nedalekém Německu.

Samsung_GALAXY_S5_mini (7)

Tato zmenšenina se opět neobešla bez úprav výbavy, což mnohé opět naštvalo. Většina totiž chce plnohodnotnou zmenšeninu, tak jak to udělalo např. Sony ze svou Xperia Z1 Compact. Bohužel tyto prosby již delší dobu Samsung ignoruje a S5 mini není výjimkou.

V Německu si lze tento model předobjednat za 449EUR, což je přibližně 12 500,- Kč včetně DPH. Někteří čeští prodejci již tento kousek také nabízí, zatím pouze pár eshopů, ale cena se drží na 11 990,- Kč, což je stále podle mého názoru dost. Aktuálně se dá totiž sehnat klasická S5 asi o 1 000,- Kč dráž (EU distribuce), a to se jedná o daleko lepší model, pokud tedy budu stále zůstávat ve vodách Samsungu. Prodejům možná pomůže opět rychlé snížení ceny, tak jak tomu bylo u stávající generace.

K dostání bude v modré, bílé, černé a ve zlaté variantě. Oficiálně by měla být S5 mini dostupná již 25. července tohoto roku, ale na některých trzích to může být o pár dní později.

Zdroj: gsmarena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here