V GFXBench se objevil Huawei P9 Max, bude mít 6,9″ displej!

0

HuaweiHuawei již oficiálně představil dva modely z řady P9, přesněji se jedná o modely P9 a P9 Plus. Brzy by měl být představen také očesaný model P9 Lite, jehož specifikace již však dávno unikly. Teď to však vypadá, že k těmto třem telefonům přibyde i čtvrtý model P9 Max, který by se měl stát nástupcem modelu P8 Max z loňského roku.

Zřejmě očekáváte, že tento telefon přijde s obrovským dotykovým displejem, což nám prozrazuje o neznámém modelu společnosti Huawei i databáze GFXBench. Pokud se skutečně jedná o P9 Max, pak telefon milovníky obrovských displejů rozhodně nezklame.gsmarena_002V tabulce specifikací totiž můžeme vidět 6,9-palcový displej s rozlišením 1080p, 16 MP zadní kameru, 8 MP selfie snímač, 3 GB operační a 32 GB interní paměti. Přístroj běží na OS Android 6.0 Marshmallow.

Tento phablet je poháněn procesorem HiSilicon Kirin 950, který byl první použit v telefonu Mate 8. Zajímavé je, že zde není novější Kirin 955, který pohání P9 a P9 Plus. Takže pokud P9 Max někdy spatří světlo světa, bude o trochu slabší než tyto dvě zařízení. Jsou Vám takto velké telefony sympatické, nebo Vám to již připadá přehnané?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here