Unikly fotky a informace o zatím nepředstaveném modelu Huawei P9 Lite

0

gsmarena_001Hlavní telefony ze série P9 byly dnes představeny na Londýnské akci společnosti Huawei, ale společnost zřejmě chystá také představení modelu P9 Lite. Redaktoři ze serveru Hi-Tech Mail.ru již měl možnost novou Lite verzi vlajkové lodi od společnosti Huawei vyzkoušet a poskytli nám hlavní specifikace telefonu.

Stejně jako klasický model P9 má Huawei P9 Lite 5,2″ displej s rozlišením 1080p, což mu dává hustotu pixelů 423ppi. Je pochopitelné, že telefon nenabízí duální kameru od společnosti Leica ale pouze konvenční 13 MP snímač s jednou přisvětlovací LED diodou. Selfie fotoaparát má rozlišení 8 MP.gsmarena_002Bohužel nemáme žádné informace o čipové sadě telefonu, ale víme, že bude k dispozici ve variantách s 2 GB nebo 3 GB operační paměti. Vnitřní paměť má 16 GB a pomocí microSD karet je rozšiřitelná až na 128 GB.

Baterie disponuje kapacitou 3 000 mAh (jako u P9) a snímač otisků prstů je také umístěn na zadní straně.gsmarena_003Jakmile budeme mít k dispozici více informací o modelu P9 Lite, rádi se s Vámi o ně podělíme!

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here