Unikl první snímek telefonu Vivo XPlay 5 s 6 GB operační paměti! Vypadá to, že bude mít displej opravdu zakřivený jako Galaxy Edge.

0

Vivo mobile myanmar launchVivo XPlay 5 je nyní předmětem mnoha spekulací, jelikož by měl jako první telefon přinést operační paměť 6 GB, která by navíc měla být doplněna procesorem Snapdragon 820 a duálně zakřiveným displejem.

Výše uvedené specifikace již byly potvrzeny společností Vivo a datum představení je stanoveno na 1. března. K dispozici máme i impozantní skóre telefonu v AnTuTu Benchmarku, takže už v podstatě všechny důležité parametry známe a teď už nám zbývá jen počkat na oficiální představení.gsmarena_002Nové fotografie potvrzují design z nedávných renderů. Telefon je vybaven duálně zakřiveným displejem a pro Vivo typickou řadou kapacitních tlačítek. Zdá se, že obrázek potvrzuje i další domnělou specifikaci, a to 5,5-palcový displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Již jsme se zmínili, že telefon by mě disponovat procesorem Snapdragon 820 a monstrózní 6 GB operační pamětí. Přední fotoaparát by měl mít 16 MP, zatímco přední selfie kamera 8MP.

Dostupnost ani ceny zatím neznáme, ale věříme že 1.března budou všechny podrobnosti oznámeny. Neoficiální zdroje hovoří o tom, že Vivo XPlay 5 by mohlo stát okolo 50 000 INR (asi 18 000 Kč), ale nepřikládáme tomu velkou váhu, jelikož se nám nezdá, že by šel čínský výrobce s cenou tak vysoko.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here