Ulefone vytvořil „čistou ROMku“ pro své telefony BeTouch 3. Měli by se inspirovat i další výrobci smartphonů?

0

3022-3_20151224-01-710x399Pokud máte rádi minimální nepořádek a chcete elegantní čistou ROMku a již vlastníte, nebo uvažujete nad koupí telefonu Ulefone BeTouch 3, pak by pro vás mohla být nová ROMka „Simple Ulefone ROM“ velice zajímavá.

Ulefone je známý tím, že pro své telefony uvolňuje mnoho aktualizací. Společnost již slíbila, že na začátku příštího roku uvolní Android 6 pro telefony Paris a Be X. Nicméně pokud jste tedy vlastníkem (nebo uvažujete o jeho koupi) telefonu Be Touch 3, dostanete také možnost obměnit svou ROMku.

Ulefone vytvořil přizpůsobením Androidu vlastní jednoduchou ROMku, které se vyznačuje tím, že její součástí je pouze 12 aplikací (většinou od společnosti Google a také některé základní Android aplikace), což znamená, že ROMka by měla být poměrně malá a tím pádem vám zůstane více úložného prostoru pro vlastní potřeby.

Systém je zatím v experimentální fázi, každý si ji však může na svém telefonu BeTouch 3 vyzkoušet. ROMku najdete →na oficiálních stránkách společnosti←. Myslíte si, že by se měli inspirovat i jiní výrobci smartphonů?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here