Ulefone Power|Jedinečný design, monstrózní baterie a 3 GB RAM za méně než 5 000 Kč!

1

gsmarena_001Zatímco se zavedení výrobci telefonů hnali za co nejtenčími telefony, nějak zapomněli na baterie. Méně známý výrobci si tak uvědomili, že v tomto směru existuje nevyužitý potenciál a přichází s monstrózními kapacitami baterií, které zároveň kombinují s atraktivním designem.

Příkladem může být společnost Ulefone se svým telefonem Ulefone Power. Ten disponuje masivní baterií od Sony s kapacitou 6 050 mAh, díky čemuž má dvakrát větší kapacitu než iPhone 6s Plus. Výrobce slibuje čtyři dny běžného používání, 63 hodin hovoru a 75 dní v pohotovostním režimu.gsmarena_002Telefon umožňuje rychlé nabíjení, které nabije celou baterii za 2 hodiny, 30 minutové nabíjení by mělo vystačit na celý den užívání a 5 minut na nabíječce by mělo stačit pro uskutečnění 2 hodinového hovoru.

Ulefone Power má kolem 5.5“ displeje s rozlišením 1080p kovový rám a nabízí 2.5D krycí sklo Gorilla Glass 3. Na zadní straně, máte na výběr buď materiál odolný proti odření, nebo dřevo. K dispozici je i čtečka otisků prstů, která se nachází na zadní straně

www.youtube.com/watch?v=SNao2kQzod0

Telefon je dodáván s 13 MP fotoaparátem Sony (IMX214, f/1.8 objektiv) s možností zachytávání videa v rozlišení 1080p, elektronickou stabilizací obrazu (EIS) a duálním LED bleskem. Přední kamera má rozlišení 5 MP.

Power běží na Androidu 5.1 (bude aktualizován na 6.0 Marshmallow) a pohání ho 1.3GHz okta-core procesor od MediaTeku společně s 3GB RAM a slotem pro karty (dvě microSIM nebo SIM + microSD). K dispozici je také konektivita LTE (150Mbps) a infraport.gsmarena_003Ulefone Power je již k dispozici na některých internetových obchodech pouze za 180 $ ( asi 4 500 Kč). Tento telefon je dokonalým příkladem toho, že čínští výrobci doslova mění trh se smartphony. Telefon vypadá sice úžasně, ale velkou nevýhodou je to, že u nás nejspíš nebude nikdy oficiálně distribuován.

Zdroj

1 komentář

  1. No, kapacita baterie vypadá impozantně. Bohužel se nám zase rozmáhá neblahý zvyk kombinovat slot SIM s sdkartou. Je snad nanoSIM nebo sdkarta tak obrovská, že pro ni už nezbyde další místo? U pádla s 5.5″ displejem zvláště.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here