Údajné fotografie smartphonu Honor 8 Lite

0

honor-8-lite-leak-840x538

Zbývá necelý měsíc do zahájení MWC 2017 (Mobile World Congress) a dozvídáme se stále více a více informací o přístrojích, které budou zveřejněny. Poslední taková zpráva obsahuje fotografie, jak by mohl zatím neohlášený Honor 8 Lite od společnosti Huawei vypadat.

Tato zpráva pochází od Rolanda Quandta ze stránky WinFuture.de . Tyto obrázky ukazují smartphone, který se nachází uvnitř plastového obalu, takže nemáme přesný pohled na telefon. Quandt přidal post na Twitter, že Honor 8 Lite by mohl být dostupný někdy na začátku března, takže je možné, že bude představen právě na MWC 2017. Telefon by měl být přístupný v barevných variantách: modré, černé, zlaté a bílé.

honor-8-lite-leak-2-840x501

Snímky ukazují, že by smartphone měl mít spíše microUSB (místo USB typu-C) na spodní straně telefonu. Také naznačují, že by měl mít jen jeden zadní fotoaparát (zatímco Honor 8 má duální fotoaparát) a snímač na otisky prstů by měl zůstat na stejném místě. Cena za Honor 8 Lite by se měla pohybovat okolo 300$ (7 500 Kč). Článek jinak nezveřejnil žádné významné informace o specifikacích hardwaru tohoto telefonu.

Huawei potvrdil, že uspořádá tiskovou konferenci v Barceloně dne 26. února, den před MWC. Také dodal, že představí nové vlajkové zařízení, v tomto případě ale není Honor 8 Lite to, co mají na mysli. Je možné, že vlajková loď může být nástupce smartphonu Huawei P9. Společnost by také mohla odhalit nový Android tablet – MediaPad T3.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here