Top 10 nejpopulárnějších novinek v Android Marketu – 17. týden

3

Seznam deseti nejpopulárnějších novinek na Android Marketu v týdnu od 25.4. – 1. 5. 2011. V přehledu novinek za 17. týden naleznete aplikace s miliony písniček ke stažení , užitečnou aplikaci pro práci s dokumenty a také hry pro zpříjemnění volné chvíle.

ico Google DocsGoogle Docs

Jedná se o aplikaci, které je plnohodnotně propojena se stejnojmennou službou od Googlu. Tato aplikace umožní vytvářet, editovat a prohlížet dokumenty a tabulky v mnoha formátech na displeji telefonu. Nechybí ani sdílení dokumentů s lidmi z vašeho seznamu kontaktů. Určitě také oceníte funkci vyfocení textu a následné převedení na dokument nebo widget pro urychlení přístupu k mnoha funkcím.

Google Docs Google Docs

qr Google Docs
Zdarma

ico Duck HuntDuck Hunt

Klasická hra, která Vás vrátí do dob Nintenda. Máte možnost lovit jedno nebo dvě kačeny, zabitím 5 kačen se dostanete do dalšího kola.

Duck Hunt

qr Duck Hunt
Zdarma

ico iRunneriRunner

Pěkná hra s HD grafikou, ve které je vaší úlohou běžet na tajemné místo určení, cestou je důležité si udržet tempo a vyhnout se překážkám, které na Vás čekají.

iRunner

qr iRunner
Zdarma

ico Camera EffectsCamera Effects

Jednoduchá aplikace, která s Vašimi fotografiemi udělá zázraky, vyzkoušejte různé efekty a sdílejte své výtvory na sociálních sítích to vše dokáže Camera Effects

Camera Effects Camera Effects

Android market

ico Dragon Hunter Dragon Hunter

Staňte se lovcem draků v jedné z modifikací oblíbené tower defense.

Dragon Hunter

qr Dragon Hunter
Zdarma

Rays of LightRays of Light

Velmi pěkné a uklidňující živé pozadí, ve kterém se střídají barevné paprsky světla.

Rays of Light Rays of Light

qr Rays of Light
Zdarma

ico FreeMusicDownloaderFreeMusicDownloader

Tato aplikace Vám umožní vyhledat a stáhnout miliony hudebních skladeb zdarma. V aplikaci můžete skladbu editovat či případně ji nastavit jako zvonění.

FreeMusicDownloader FreeMusicDownloader

qr Free Music Downloader
Zdarma

ico GTunes MusicGTunes Music

Tato aplikace Vám také umožní vyhledat a stáhnout miliony hudebních skladeb zdarma. V aplikaci naleznete nejrůznější řebříčky populárních skladeb, včetně možnosti vlastního vyhledávání.

GTunes Music GTunes Music

qr GTunes Music
Zdarma

Location CacheLocation Cache

Určitě jste slyšeli o aféře Applu se zaznamenáváním pohybu telefonu iPhone. To samé, i když v značně omezené míře se děje i na Android zařízením. Zobrazte si informace, které si o Vašem pohybu pamatuje právě Váš Android. Pro správné fungování aplikace je potřeba mít root práva na telefonu.

Location Cache Location Cache

qr Location Cache
Zdarma

ico MP3 Music Top SongsMP3 Music Top Songs

Další aplikace, která Vám umožní vyhledat a stáhnout miliony hudebních skladeb zdarma. Tato aplikace nabízí možnost vyhledávat písničky podle roku vydání. Nabízí také možnost přehrání skladeb, uložení na SD kartu a nastavit danou skladbu jako zvonění.

MP3 Music Top Songs MP3 Music Top Songs

qr MP3 Music Top Songs
Zdarma

[poll id=“20″]

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here