To nejzajímavější z naší poradny

0

poradna oranzova

Už se vám někdy stalo, že jste si nevěděli s něcím rady? Na koho jste se obrátili? Na kamaráda? Na sourozence? Na rodiče? Nebo na komunitu lidí, kteří s vámi sdílejí stejnou vášeň a podobné problémy? Takoví lidé vám také většinou dokáží nejlépe a nejspolehlivěji poradit, protože třeba sami řešili stejný nebo podobný problém. A právě od toho tu je naše poradna, kterou využívají každý den více či méně zkušení uživatelé. Opakování je matka moudrosti, proto přípomínám, že do poradny se dostanete buď přes adresu poradna.androidmarket.cz nebo přes tlačítko v hlavním panelu, viz obrázek:

poradna

Ale dost řečí, pojďme se podívat, které věci trápily za poslední týden naše čtenáře nejvíc. Měli jste podobný problém? Máte podobný problém? Podělte se prosím o své zkušenosti, až budete potřebovat pomoct vy, také vám někdo pomůže.

Výběr ze zajímavých dotazů, které jste v posledních dnech umístili na poradna.androidmarket.cz:

Na některé vaše otázky jsme bohužel i my s našimi zkušenostmi krátcí, a tak bych rád apeloval na naše věrné čtenáře a fanoušky, aby občas zavítali na naši android poradnu – poradna.androidmarket.cz a poradili svým kolegům se stejnou zálibou. Samozřejmě i my se budeme snažit aktivně poradnu navštěvovat a budeme se snažit vám poradit.

Výběr ze zatím nezodpovězených dotazů:

Děkujeme všem našim čtenářům, kteří se na chodu poradny podílejí. Toto fórum je od vás pro vás – čím více budete diskutovat o svých problémech a zkušenostech, tím více si pomůžete navzájem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here