Tiny Apps: miniaplikace všude, kde si zamanete

0

tiny0

Vlastníte tablet nebo telefon s větším displejem? A vždycky jste záviděli telefonům a tabletům, které v sobě mají předinstalované miniaplikace? Mě upřímně se tento styl aplikací vždycky líbil. Nyní je mají především telefony od Samsungu, například Note a Galaxy Tab nebo Sony s Xperií Z. A pokud tyto telefony nevlastníte a máte podobné preference jako já, tak se vám určitě bude líbit dnešní aplikace.

Tiny Apps je šikovná aplikace, která má v sobě hned několik miniaplikací. Na plochu si můžete umístit například kalkulačku, která se opravdu v miniaplikaci hodí. Okno si samozřejmě můžete posunout na libovolné místo. Dále je možné vložit písemnou poznámku a také si můžete poznámku nakreslit. Předposlední funkcí je záznam zvuku. Tato mini aplikace se dle mého názoru také hodí. Například, když zaznamenáváte i další věci, než jen zvuk. A v neposlední řadě máte k dispozici přehrávač hudby. Určitě namítnete, že není zapotřebí mít tyto mini aplikace na ploše a stačí je mít například v notifikační liště nebo k nim můžete přistoupit multitaskingem. Ano, máte pravdu, nicméně minimálně kalkulačka a poznámkovníky mi přijdou opravdu užitečné.

Ještě pár triků na závěr. Pro někoho mohou být zbytečné, ale předpokládám, že je někteří z vás ocení. Menu miniaplikace se vyvolá stiskem obráceného trojúhelníku v kolečku na levé straně nahoře. Pokud chcete miniaplikaci zavřít, stačí dotknout se nadpisu aplikace a posunout. Pokud chcete aplikaci zvětšit či zmenšit, využijte trojůhelníček v pravém dolním rohu. Pokud aplikaci nepotřebujete, jednoduše zavřete křížkem. Pouze dodám, že je v Google Play free verze a pro verze (v pro verzi můžete měnit průhlednost oken). Takže bych určitě doporučil verzi zdarma minimálně vyzkoušet. Poté nám můžete sdělit své poznatky či připomínky níže.

tiny1 tiny2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here