THL T5 – další „Hongmi“ se představuje

2

thl-t5-colours

Čínský výrobce THL se připojuje do pomyslné „války“ v oboru low-cost smartphonů, jež nazýváme podle modelu Xiaomi Hongmi, který do něj přinesl opravdovou revoluci. Jedna věc je jistá – zákazníkovi tento „boj“ v kategorii levných smartphonů (s cenou obvykle okolo 130 dolarů) jedině prospívá.

THL T5 přichází se čtyřjádrovým (možná ale také dvoujádrovým) procesorem od MediaTeku (konkrétně MT6582), jež je zabezpečen 1GB operační pamětí RAM. O perfektní zobrazení se stará 4.7 palcový displej s rozlišením qHD (960x540px). Fotografie zachytíte pomocí fotoaparátu se snímačem o rozlišení 8mpx, jako „webkameru“ pak využijete fotoaparát přední, ten má rozlišení snímače 5mpx. Přístroj podporuje technologii USB OTG, v jeho útrobách běží operační systém Android ve verzi 4.2. Hodnota kapacity baterie se zastavila na hodnotě 1950 mAh.

V těchto chvílích by měla být v prodeji verze s podporu TD-SCDMA (využijete jen v Číně). Na podporu WCDMA si ještě asi počkáme. Cenovka 899 Yuanů (130 dolarů) je příjemná, avšak otázkou je, jak obstojí v celkem velké konkurenci.

Zdroj: GizChina.com

2 KOMENTÁŘE

    • Máte pravdu, zdroj hovořil o čtyřjádru, ale na internetových obchodech jsem se již při psaní článku dočetl o dvoujádru. Poznamenám to.

      Díky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here