THL T100 Monkey King 2 – pětipalcový osmijádrový elegán z Číny

0

Před několika málo dny oznámila čínská společnost THL kompletní specifikace, dostupnost a také cenu svého nového modelu, kterého označila kódovým označením THL T100 a přídomkem Monkey King 2. Naplní opičák titul krále, nebo upadne v zapomnění?

Předně se hodí říci, že zmínění označení opičák by šlo interpretovat i tak, že se bude jednat o další model, jehož design vychází z inspirace u výrobků jiných značek, která byla větší než malá. S radostí vám ale mohu sdělit, že v tomhle jej nenaplňuje. V designovém směru nabral naprosto nové cesty, pokud by však mělo být slovo o inspiraci, možná se designéři mírně inspirovali u modelů Sony Xperia a Xiaomi Mi3. Na těle přístroje (o rozměrech 144.3 x 70.4 x 8.4mm) se nachází pětipalcový displej s rozlišením 1920x1080px, jež je vylepšen technologií OGS. Dobrou odolnost zajistí využití technologie krytí displeje Corning Gorilla Glass.

650x433xIMG_6328

Fotograficky založení uživatelé jistě ocení přítomnost 13mpx čipu od spol. Sony. Fotoaparát by měl díky vylepšené světelnosti zachytávat kvalitní fotografie i v horších světelných podmínkách. Zhodnocení výkonů předchozího modelu v této oblasti si můžete prohlédnout v zahraničním review.

Pod kapotou přístroje tiká na frekvenci 1.7Ghz osmijádrový procesor od Mediateku, model MT6592. K dispozici má 2GB operační paměti RAM a 32GB úložné paměti ROM. Zajímavostí je podpora dvou SIM karet, z nichž obě mohou být datové (povětšinou to může být pouze jedna z nich). Přístoj podporuje možné rozšíření paměti pomocí SD karet. Z dalších technologií stojí za zmínku podpora NFC a OTG. O dostatečně dlouhý provoz se pak stará baterie o kapacitě 2700 mAh.

Do prodeje by se měl Monkey King 2 dostat 17. prosince v Číně, od dvacátého by pak měl být dostupný i pro další zákazníky. To vše za cenu $310, tedy v přepočtu 6 175 korun (v závislosti na aktuálním kurzu). Do štědrého dne to tak nejspíše k vám doml nestihne, ale mohl by to být vhodný povánoční dárek, co říkáte?

Zdroj: GizChina.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here