The Amazing Spider-Man 2 oficiálně v Google Play za necelou stokorunu

0

Hra The Amazing Spider-Man 2 je prvním pokračováním původní verze, jež spatřila světlo světa v roce 2012. Volně navazuje na filmovou adaptaci, jakýchkoliv spoilerů se však podle tvůrců obávat nemusíme. Celá hra sází především na otevřený svět a především akci, bez které by to snad ani nešlo.

The-Amazing-Spider-Man-2-banner

Druhý díl nabídne hned několik nových protivníků, mezi kterými nechybí ani Green Goblin, Kočičí žena nebo Electro. Razantní vadou na kráse však může být cenová politika. Samotná hra vás vyjde na zhruba 95 Kč, ve hře však nechybí ani mikrotransakce. Ty ale podle zkušeností nejsou nutností a hra se dá dohrát bez větších problémů i bez nich.

Větším problémem ovšem může být fakt, že pro hraní hry musíte zůstat online. Na nutnost být neustále připojen k internetu si stěžuje nejeden majitel hry a mně osobně by se něco podobného taky zrovna dvakrát nelíbilo. Pokud vám ale tento fakt nevadí a jste ochotni za hru zaplatit bezmála 100 korun českých, můžete si ji stáhnout skrze Google Play. Na závěr jen dodám, že je hra díky své skvělé grafice také velmi náročná na hardware.

 

Zdroj: phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here