Telefon LeEco Le 2 se nám ukázal v benchmarku s 6 GB operační paměti

0

LeEco Le MaxOd představení prvního telefonu s procesorem Snapdragon 820 společnost LeEco (dříve známá jako LeTV) procovala na svém dalším vlajkovém modelu, který jsme již několikrát viděli v různých únicích.

Model by se měl jmenovat Le 2, Le 2 Pro, nebo dokonce Le Max 2, zatím však nemáme žádné věrohodné informace o tom, který název je nejpravděpodobnější. A teď se ukázalo, že Le 2 (budeme mu tak říkat) přijde rovnou ve třech hardwarových verzích.LeTV-Le-X621-TENAAJedna z nich bude mít 3 GB RAM, další přijde s 4 GB operační paměti, ale nejsilnější varianta bude mít neuvěřitelných 6 GB paměti RAM. Jedná se o model, který byl teď spatřen v databázi GFXBench.

Telefon má také 5,5 palcový dotykový displej s QHD rozlišením, 21 MP zadní kameru (s podporou natáčení 4K videí), 8 MP selfie snímač (ten může nahrávat videa v QHD rozlišení) a 64 GB interní úložiště. Plynulý chod zařízení zajistí procesor Qualcomm Snapdragon 820, který bezesporu uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nový smartphone společnosti LeEco běží na OS Android 6.0.1 Marshmallow.

Stále není jasné, kdy bude tento telefon představen, ale všichni doufáme, že se tak stane brzy.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here