Společnost OnePlus pravděpodobně chystá chytré hodinky OneWatch

0

Jedna z nejnovějších mobilních značek na trhu je OnePlus, přitom se zároveň jedná o velmi známou značku, která se proslavila zabijákem vlajkových lodí modelem One. Aktuálně se objevily jisté fotografie zobrazující chytré hodinky od této společnosti.

oneplus-onewatch-bgr-india

Hodinky nejspíše zvané OneWatch nabídnou kulatý tvar, což se mnohým líbí u Moto360 od Motoroly. Ty od OnePlus by měly disponovat OLED displejem, který bude pokryt safírovým sklíčkem, jenž je schopno odolat různým škrábancům. Pásek by měl být kožený, tak jak to bývá u typických klasických hodinek. Podle všeho by akumulátor měl být zakřiven a měl by se nabíjet pomocí Qi technologii (bezdrátově).

Ve vzduchu stále visí ale mnoho otázek. Jedna se týká ohledně systému, zda použije tato společnost nový Android Wear, nebo zda vytvoří nějaký vlastní jednoduchý OS komunikující se smartphonem. Dále nám chybí informace o předběžné ceně a podpoře jiných androidích zařízení. Snad se brzy dozvíme nějaké další novinky o tomto projektu, poněvadž už teď vypadá hodně zajímavě.

oneplus-onewatch-bgr-india-2

Zdroj: bgr

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here