Spi sladce Motorolo! Jedna z ikon mobilního průmyslu končí.

0

MotoLenovoUž je to něco málo přes rok, co Lenovo převzalo Motorolu od Googlu za pár dolarů, přesněji za méně než 3.000.000 $. „Je to náš poklad, nejen že budeme chránit značku Motorola, ale budeme se ji snažit dělat ještě silnější.“ To jsou slova Yanga Yanqinga (generálního ředitele Lenova) po převzetí Motroly.

Nyní během rozhovoru na veletrhu CES 2016 v Las Vegas, řekl provozní ředitel společnosti Motorola Rick Osterloh, že máme očekávat postupné zmizení značky Motorola, alespoň na trhu s chytrými telefony.

Historická Americká společnost bude i nadále existovat ve formě divize společnosti Lenovo, ale čínský výrobce odstraní slovo „Motorola“ z příštích několika chytrých telefonů a zůstane jim pouze značka Moto, která provází v posledních letech produkci telefonů od Motoroly.

Nyní bude na nových smartphonech napsáno „Moto by Lenovo“. Zůstane jen původní logo ve tvaru M, které bylo vždy pro Motorolu charakteristické. Z komerčního hlediska chce Lenovo pouze vydělávat na popularitě značky Motorola a zviditelnit tak své vlastní modely Vibe i na těch trzích, kde je značka prakticky neznámá.

Podle nás bude Motoroly škoda, protože jde o tradiční ikonickou a značku telefonů. Co si o tom myslíte vy?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here