Specifikace HTC One M9 potvrzeny díky obchodu BestBuy

0

Během dnešního odpoledne tchajwanské HTC představí svou novou vlajkovou loď One M9. Stane se tak na právě započaté Světovém mobilním veletrhu v Barceloně a jen pár hodin před očekávanou tiskovkou konkurenčního Samsungu. Již pár týdnů víme, nač se můžeme těšit a dnes ráno nám naše domněnky potvrdil i americký eshop BestBuy.

htc one M9

Ten na svých internetových stránkách zveřejnil veškeré specifikace nového One M9. Zcela se shodují s informacemi, jež se nám podařilo získat před pár dny díky německého eshopu. HTC One M9 opět přijde s 5″ FullHD displejem. Dále smartphone disponuje 3 GB operační paměti RAM a čtyřjádrovým procesorem Snapdragon s taktem 2 GHz. Zadní fotoaparát se konečně oprostil od kontroverzních UltraPixelů a nabídne 20 MPx čip.

htc one M9 specs

Samozřejmostí je nejnovější Android 5.0 Lollipop a nadstavba HTC Sense. Jestli však mobilní dění rádi sledujete detailně, můžete se dnes podívat na chystanou keynote HTC, jež započne v 16:00 tuzemského času. Livestream je k dispozici na YouTube nebo oficiálních stránkách HTC.

http://youtu.be/BWhM_oHr558

Zdroj: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here