Za hodinkami z elektronického papíru stojí Sony

0

Pokud se věnujete i zahraničním serverům týkajících se Android tématiky, již před týdnem jste si mohli všimnout toho, že společnost Sony plánuje vyvíjet hodinky z jediného materiálu, a to elektronického papíru. Tato technologie je používána hlavně v elektronických (e-book) čtečkách právě proto, že zvládne zobrazovat akorát bílou a černou barvu. Tahákem novinky od Sony nebude jen střídání barev ciferníku, ale také řemínku.

fes-watch-0

Původně se zdálo, že bude Sony nabízet zařízení nápadně podobné FES Watch, produktu ne úplně známé firmy Fashion Entertainments. Nyní už víme, že právě za FES Watch, které byly zveřejněny na japonském webu, stojí hlavně společnost Sony.

Fashion Entertainments je tým o pěti členech, zformován skrze Sony za účelem vytvoření něčeho zajímavého. Fikaná původní sbírka na realizaci produktu neměla vytáhnout z lidí peníze, ale zjistit, zda by byla veřejnost novinkou zaujata natolik, že by za něj zaplatila i bez podpory světoznámé společnosti. Zdá se, že FES Watch dostaly dostatečnou podporu, protože se na ně stihlo vybrat již $30,000 od více než 150 podpůrců. Tito sponzoři by měli dostat svá předobjednaná zařízení někdy v květnu roku 2015. Zda však na nich bude logo společnosti Sony, je však zatím ve hvězdách.

fes-watch-2

zdroj: phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here