Sony odtajňuje chytrý náramek SmartBand Talk

0

Pokud před námi někdo v tomto období vysloví název značky Sony, automaticky se nám vybaví nová zařízení Xperia. To však není ani zdaleka vše, co si pro nás v týdnu IFA Sony připravili.

Výrobci právě odhalili náramek SmartBand Talk, který nejen že má pod palcem vaše každodenní fyzické aktivity, ale také umožňuje vyřizovat telefonáty a řídit váš chytrý telefon hlasem. Technologie ovládání hlasem je vyvinuta samotnou společností Sony, a tak by měla fungovat, jak má. Samotný náramek je oddělitelný od křemíkového jádra a váží pouhých 26 gramů.

smartbanner

Vybaven 1.4palcovým displejem z elektronického papíru o rozlišení 288×128 pixelů, se Sony SmartBand Talk také může chlubit ARM Cortex-M4 procesorem, 2MB interní paměti a 70mAh lithiovo-polymerovou baterkou, což by se na první pohled zdalo málo, ale když uvážíme efektivitu e-papíru, měla by vydržet dokonce více než klasická baterka (podle Sony až tři dny). NFC a Bluetooth se starají o propojení, zatímco celý vnějšek je pod křídly certifikace IP68 voděodolný.

,, Snažíme se jít dál za pouhé fitness sledování a hraní si s čísly, abychom vám pomohli zaznamenat a uchovat momenty, na kterých vám záleží. Jako průkopníci chytrých a nositelných technologií SmartBand Talk, SmartWatch 3 a  Lifelog chceme přinášet světu produkty a služby, jaké nemůže nikdo jiný.“ : nechal se slyšet Kunimasa Suzuki, president a CEO(výkonný ředitel obchodní společnosti) ze Sony Mobile Communications.

O čem to vlastně mluví?  SmartBand Talk totiž umožňuje svému uživateli používat novou aplikaci Lifelog pro Android, která má funkce zadávání a dosahování cílů, zazáložkování důležitých momentů a vracení se k nim. K dispozici bude náramek ke konci roku 2014 s cenou 159 EURO.

zdroj:http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here