Sony Ericsson: nejnovější Xperie dostanou aktualizaci na Android Ice Cream Sandwich

6

Sony Ericsson se snaží napravit nepříliš dobré vztahy se svými zákazníky a podle serveru somobile chystá novinku, které potěší zejména majitele novějších smartphonů z řady Xperia. Modely Arc, Neo a Play totiž v budoucnu dostanou oficiální aktualizaci na Android ve verzi Ice Cream Sandwich. Pravděpodobně tuto aktualizaci získají i další nově uvedené telefony od Sony Ericssonu. Server somobile pochází z Velké Británie, proto můžeme předpokládat, že aktualizaci dostanou všechny evropské verze těchto telefonů.

Bohužel ještě nejde o zcela jistou zprávu a i pokud jí Sony Ericsson oficiálně potvrdí, může se vše ještě ze dne na den změnit. Společnost měla už v minulosti problémy s aktualizacemi, například Xperia X10 dostala aktualizaci ze zastaralé verze Androidu na Gingebread až před nedávnem. Na druhou stranu ale všechny modely Sony Ericssonu uvedené v tomto roce mají nejnovější Android 2.3 Gingerbread.

zdroj: ap

6 KOMENTÁŘE

    • To už nedělá nikdo .. ale můžes doufat že bude nějaká neoficiální :)) .. taktéž bych byl rád za lepší podporu starších modelů ale je jich tolik že by se jim to nevyplatilo :-$

  1. Dobrý den, někde na stránkách Androidu jsem se dočetla, že dostupný upgrade na Android Ice Cream Sandwich pro SE Xperia Neo má být k dispozici koncem dubna či začátkem května. Můžete mi tuto informaci potvrdit?

    • Ano, to je poslední informace, kterou Sony (Ericsson) o této aktualizaci vydalo. Samozřejmě je ale možná ještě nějaká změna, proto sledujte náš web, budeme vás informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here