Sony 3. září v rámci veletrhu IFA představí novinky pro předvánoční trh

0

Sony nám dnes sdělilo datum své tiskové konference, jež se uskuteční v rámci každoročního berlínského veletrhu IFA ve středu 3. září. Podle již známých informací se můžeme těšit na novou vlajkovou loď Xperii Z3 a její zmenšenou variantu Z3 Compact. Oba modely opět nabídnout to nejlepší, co můžeme od nových high-endů čekat.

Sony_Logo_395-630x346

Sony Xperia Z3 podle zákulisních zpráv přijde s 5,15″ FullHD displejem, 21 MPx fotoaparátem a 2,1 MPx přední kamerkou pro videohovory. Operační paměť RAM by měla nabídnout 3 GB prostoru a vnitřní úložiště by mělo disponovat 16 GB. Chybět údajně nebude ani slot na microSD karty. Xperia Z3 Compact se od svého většího sourozence bude lišit jen menším 4,6″ displejem, který však bude disponovat stejným FullHD rozlišením.

Sony-Xperia-Z3-Compact-leak

Tisková konference vypukne v 16:15 evropského času a ani tentokrát by neměl chybět živý stream z celé keynote, jako tomu bylo v předchozích letech. Nás však opět nejvíce zajímá cena, jež ve většině případů rozhoduje o prodejním úspěchu či neúspěchu každého zařízení.

 

Zdroj: fonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here