Snapchat dostal nové funkce!

1

aa-snapchat-update-universal-search

Před pár týdny Snapchat vydal beta aktualizaci pro testování na Android, ta přinesla několik dalších nových funkcí. Testovací fáze nejspíš úspěšně skončila, protože aktualizace s novými funkcemi je nyní k dispozici všem uživatelům.

Nové funkce přínáší několik malých změn. První změna je vizuální, aplikace by teda měla být o něco pestřejší. V soukromých chatech by měl být modrý pruh a u příběhů fialový pruh. Snapchat se také rozhodl, že pás s ‚Discovery‘ přesunou dolů, pod Stories tvých přátelů.

Druhou změnou je zdokonalení funkce vyhledávání. Budete mít k němu vždy přístup. Dokonce i při spuštění fotoaparátu, natáčení videa nebo při pořízení snímku. Vyhledávací pruh zůstane na horní části obrazovky pro snadný přístup.

Navíc, nové vyhledávání Vám usnadní práci, protože rozdělí výsledky do různých sekcí jako: rychlý chat, skupiny, přátelé a noví přátelé.

Nová aktualizace, která přináší Snapchat ve verzi 10, je již k dispozici, takže pokud máte zájem vyzkoušet nové funkce, stačí si aplikaci aktualizovat přes Google Play.

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here