Huawei Nova 2 byla nedávno certifikována společností TENAA v Číně. Díky zveřejněným obrázkům na jeho webu již víme, jak bude zařízení vypadat. Nyní také víme, kdy bude oznámeno, protože propagační fotografie se zobrazila na internetu.

Na základě uvedeného obrázku výše, bude smartphone Nova 2 odhalen 26. května, ačkoliv to zatím Huawei oficiálně nepotvrdil, tak byl stejný datum zmíněn v nedávném příspěvku od Weibo, takže se zdá, že je tato informace pravdivá.

Fotografie nezobrazuje žádné podrobnosti ohledně nadcházejícího smartphonu Nova 2, ale příspěvek Weibo uvádí několik specifikací. Dvojitá kamera na zadní straně bude mít nejspíše dva 12 MP senzory, zatímco smartphone bude poháněn čipovou sadou Snapdragon 660.

Obrázky zařízení, které zveřejnila společnost TENAA, odhalují kovové tělo v barvě Rose Gold a skener otisků prstů, který je umístěn na zadní straně. Od svého předchůdce bude vypadat velmi odlišně, jak z hlediska designu, který je zcela podobný Nexusu 6P. Zbytek specifikací bude také brzy odhalen.

Spolu s Nova 2 bude pravděpodobně vydán i smartphone Nova 2 Plus. Jak může naznačit již svým jménem, bude mít větší displej a ohledně specifikací by měl být podobný svému menšímu bratrovi.

Zdroj

 

1 komentář

  1. Duální kamera se mi líbí. Oslovila mě už první verze Novy a pokud dostane ještě větší uložiště, bude to jasná volba. Jinak mě oslovila P9lite 2017, ale tahla Nova2…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here