Seznámení s novým futuristickým, bezdrátovým sluchátkem od Motoroly

0

Je dost možné, že jste přehlédli nejmenší produkt, který představila Motorola před pár dny. Dostal název Moto Hint a ačkoli se na první pohled zdá jako Bluetooth headset, klasické sluchátko s mikrofonem, není tomu tak. Vědci ze společnosti Motorola prý ani nemají v lásce označení ,,Bluetooth headset“. Daleko bližší je jim termín ,,bezdrátový kámoš do ucha“. V angličtině to zní líp, věřte nám.  Každopádně důležité je, že neumí pouze vyřizovat hovory.

1

První věc, které si na novince všimnete, je její velikost. Je velká zhruba asi jako čtvrťák, česká pětikoruna, chcete-li. Vypadá tedy jako nějaká hříčka ze sci-fi budoucnosti. Pohodlně pasuje do ucha a sama od sebe pozná, že je v něm. Takže automaticky funguje pouze, když je opravdu potřebná. Přes svou miniaturnost je však nepřehlédnutelná díky tomu, že ji Motorola vyrobila v různých barvách za přítomnosti rozlišných materiálů.

2

Takže v čem je Moto Hint lepší než Bluetooth headsety? Může vás navádět na místo určené, vyhledávat pomocí hlasu, diktovat textové zprávy, přečíst vám seznam úkolů, uzamknout telefon a tak dále. Spárovat jej můžete s jakýmkoli zařízením podporujícím Android, ale jak už to bývá, s produkty mateřiné společnosti si rozumí nejvíce. Nejlepší je tedy mít po ruce novou Moto X nebo Moto G, protože v nich je ,,bezdotykové ovládání“ již zabudováno.  Není nutností nic googlit, ale jednoduše se kdykoliv zeptat na cokoliv bez nutnosti vytahovat smartphone z kapsy.

Baterka samotného sluchátka je schopna fungovat pouhé tři hodiny, nicméně vývojáři Motoroly to vyřešili elegantně. Společně s Moto Hintem totiž obdržíte i něco jako ochranné pouzdro, které zároveň funguje jako zásobárna energie. Když použijete pouzdro, vyšplhá se doba použitelnosti baterky až na deset hodin.

3

https://www.youtube.com/watch?v=lwwlFuL47oQ#t=246

Pokud vás tato vychytávka zaujala, vězte, že si ji můžete pořídit už ke konci letošního podzimu za $149.99, tedy zhruba 3200 Kč. Budete jedním z odběratelů?

zdroj: http://phandroid.com

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here