Samsung začně v květnu prodávat limitovanou edici Galaxy S5 s krystaly od Swarovského

0

Samsung jednou začas vydá vždy pro nějaký svůj model limitovanou edici. Občas vytvoří i edice jako byla a je La Fleur, což bylo tvořeno hlavně pro potencionální zákaznice. Již dávno tato společnost vydala k některým modelům edici s krystaly od Swarovského (popřípadě Swarovski) a řada se jmenovala Crystal Collection.

Samsung-Galaxy-S5-swarovski

Dnes korejský YouTube kanál vydal upoutávku na model z této řady. Jedná se tentokrát o ten nejlepší od Samsungu, tedy Galaxy S5. Tato edice se začne prodávat nejspíš v květnu, což víme právě z tohoto videa. Spolupráce těchto dvou firem tedy dále pokračuje a je asi velmi dobrá, takže možná v budoucnu toho bude daleko více.

Jediné co mi nepřijde praktické, tak jsou právě ty krystaly, protože pak se ten telefon nebude asi tak příjemně držet, ale třeba jsem na omylu. Telefon jsem v ruce neměl, tudíž ty záda zas tak posuzovat nemohu, ale je to jenom můj dovětek.

Zatím tedy neznáme cenu, která bude pro mnohé stěžejní. Klasický model už dosahuje poměrně vysoké hranice, takže tento bude mířit ještě výš. Je to ještě limitovaná edice, což také může pomoci koncové ceně. Zájemců ale asi bude hodně a nejspíš většina bude tvořena něžným pohlavím, tedy ženami. Určitě si ale najde i pár zájemců mezi muži.

Zdroj: sammyhub

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here