Samsung začal pomalu uvolňovat Android 4.4.2 KitKat pro Note 2

0

Aktualizace na androidí zařízení chodí velmi zřídka a také často velmi pozdě. Výjimkou jsou modely řady Nexus a Google Play Edice, jenž nejnovější verzi Androidu obdrží takřka ihned. Samsungu to většinou trvá, poněvadž musí upravovat tu svojí nadstavbu a tak mají s updaty poměrně slušné zpoždění.

Note 2 je jeden z jejich top modelů a stále nejnovější Android neměl, ale už se tato situace mění, protože byla vypuštěna aktualizace. Android 4.4.2 KitKat lze ale prozatím oficiálně nainstalovat pouze na francouzské modely (N7100XXUFND3), což je poměrně velké omezení. Podle informací by ale tato aktualizace měla dorazit do všech států, včetně toho našeho.

note2-kitkat-1 note2-kitkat-2 note2-kitkat-3

Celý balíček přináší zrychlení systému a vůbec celého zařízení, bílé vrchní ikonky a nový zámek displeje, na němž bude i vylepšená zkratka na fotoaparát. Přibyde i podpora pro bezdrátový tisk či NFC tap-to-pay platby. Samozřejmě je toho daleko více, takže je se rozhodně na co těšit.

Jen doufám, že brzy není měsíc či dva, protože to by si to Samsung u svých zákazníků pěkně zavařil. Snad se tedy zanedlouho majitelé tohoto modelu dočkají.

Zdroj: sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here