Samsung údajně vyrobí do dubna 17,2 milionů kusů telefonu Galaxy S7/S7 Edge!

0

gsmarena_001Samsung předpokládá, že netrpělivě očekávané modely Galaxy S7 a S7 Edge překonají počáteční prodeje telefonu Galaxy S6 z prvních tří měsíců od jeho představení.

Korejský zdroj tvrdí, že Samsung se chystá vyrobit do dubna letošního roku celkem 17,2 milionů kusů Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge.

Samsung opravdu doufá, že prolomí svůj předchozí rekord s Galaxy S6 a S6 Edge, jichž se v prvních třech měsících od představení prodalo 15,8 milionů kusů. Druhým nejúspěšnějším modelem byl telefon Galaxy S4, jehož se v prvních měsících prodalo něco málo přes 15,2 milionů jednotek.

Společnost prý také údajně změnila poměr zařízení S7 a S7 Edge, zatímco u modelu S6 byl poměr 4:1 a telefon S6 Edge tak byl stále nedostatkovým zbožím, tentokrát se Samsung rozhodl, že změní poměr na 6:4, protože nechce opět podcenit zájem o model Edge.

Samsung doufá, že jeho pompézní představení nové vlajkové lodě na letošním MWC mu zaručí úspěch modelů S7 a S7 Edge a ty tak jednoduše překonají rekord, který zatím drží model S6. Tak co, přemýšlí někdo z vás o koupi této vlajkové lodě?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here