Samsung si pro nás připravuje phablet střední třídy

0

O novém high-end phabletu Samsungu Galaxy Note 4 víme již prakticky vše důležité a během jeho oficiálního odhalení pár dní před zahájením berlínského veletrhu IFA nás asi nemůže nic zásadního překvapit. Podle nových informací si pro nás však jihokorejský výrobce chystá ještě jeden phablet, jeho parametry ale nebudou tak špičkové. Díky tomu by však mohl nabídnout o něco přívětivější cenu.

Samsung-Galaxy-S5-Prime

Samotný 5,5″ displej by měl disponovat jen HD Ready rozlišením a o výkon se bude starat čtyřjádrový procesor Snapdargon 400 s taktem 1,6 GHz. Operační paměť RAM nabídne 1,3 GB prostoru a vnitřní úložiště bude podle dostupných informací disponovat 12 GB prostoru. Jedním z papírově nejslabších částí výbavy bude fotoaparát se 7 MPx. Přední čočka určená primárně pro videohovory bude schopna pořizovat snímky v rozlišením 2 MPx a FullHD video.

samsung sm-g739f

Poslední známou informací vyplývající z uniklého benchmarku je přítomnost stále nejnovější verze operačního systému Android 4.4 KitKat. Ta bude nepochybně doplněna o nadstavbu TouchWiz, která by se dala považovat za poznávací znamení všech zařízení od jihokorejského Samsungu. Zatím ani netušíme, kdy nám bude tato novinka oficiálně odhalena a to stejné by se dalo říct také o ceně. Ta by se však při přihlédnutí k výbavě nemusela nijak výrazně překonávat desetitisícovou hranici.

 

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here