Samsung očekává, že Galaxy S8 Plus bude prodávanější než Galaxy S8

0

samsung_galaxy_s7_edge_25690678361
Když Samsung vydal řadu smartphonů Galaxy S6, tak se společnost domnívala, že menší zařízení z těchto dvou bude populárnější mezi zákazníky. Ale bylo tomu naopak. Uživatelé dali přednost smartphonu Galaxy S6 Edge se zakřiveným displejem, i když byl dražší. To samé platilo u řady Galaxy S7, protože varianta Galaxy S7 Edge údajně zahrnovala asi 70% tržeb.
Na základě těchto údajů, není divu, že si Samsung myslí, že čím je smartphone větší, tím více bude na trhu populární. Podle zprávy z Naver, jihokorejský gigant očekává, že Galaxy S8 Plus překoná tržby smartphonu Galaxy S8.

Galaxy S8 se očekává s obrazovkou o uhlopříčce 5,8-palců, zatímco Galaxy S8 Plus by měl mít obrazovku 6,2-palců. To znamená, že i Galaxy S8 bude mít větší displej, než loňský smartphone Galaxy S7 Edge. I když je třeba zmínit, že displej bude ještě lepší díky menšímu rámečku kolem obrazovky.

Uživatelé si budou muset také připlatit minimálně dalších $100 za variantu Galaxy S8 Plus. Navzdory těmto obavám Samsung stále věří, že rozhodujícím faktorem bude velikost obrazovky a uživatelé se spíše rozhodnou pro větší variantu Galaxy S8 Plus.

Jaký je Váš názor? Jste pro menší nebo větší zakřivené displeje?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here