Samsung | Nová přenosná tiskárna a voděodolný reproduktor

0

image-stamp-level-box-accessories_main_2

Nejnovější přenosný reproduktor od Samsungu poskytuje až 30 hodin přehrávání hudby a jeho nová přenosná bezrátová tiskárna se vejde do kapsy.

Během veletrhu CES představily téměř všechny významné firmy své nejnovější výrobky. Mezi ně patří samozřejmě Samsung. Společnost představila novou řadu smartphonů Galaxy A 2017 a teď je čas i na nějaké příslušenství. Samsung chce představit nový způsob, jak si vychutnat hudbu a také i vzpomínky.

samsung-level-box-slim_black samsung-level-box-slim_blue samsung-level-box-slim_red

Rozměry 148,4 x 79 x 25.1 mm, Level Box Slim – je voděodolný, přenosný reproduktor od jihokorejského elektronického giganta. Ačkoli je na trhu plno podobných výrobků jako Beats, Sony apod., Samsung doufá, že Level  Box Slim s IPX7 bude mít i tak dobré hodnocení. IPX7 se nachází i v Apple Watch, což znamená, že reproduktor vydrží být ponořený v hloubce jednoho metru až po dobu 30 minut.

8W reproduktor má impozantní 2,600 mAh baterii, podle Samsungu by měla poskytnout až 30 hodin přehrávání hudby. Další vychytávkou je, že reproduktor funguje i jako přenosná nabíječka, takže pokud je baterie Vašeho zařízení nízka, můžete ji připojit k reprodukturu a Vaše hudba bude dále pokračovat.

 

samsung-image-stamp_02 samsung-image-stamp_01

Další novinkou je Image Stamp – je to vlastně přenosná bezdrátová tiskárna. Přes NFC nebo Wi-Fi můžete tisknout fotografie pořízené z Vašeho smartphonu. A narozdíl od jiných mobilních tiskáren, které tisknou v měřítku 3:2, Image Stamp má měřítko 16:9, což zaručuje, že fotky jsou vytisknuté tak, jak je máte zobrazené na mobilním zařízení.

Tiskárna Vám také umožní možnost přidání QR kódu informace k fotografii, kde byla fotografie pořízená a podobně.

Reproduktor je zatím k dostání jen na vybraných trzích a tiskárna by měla být také k dispozici někdy začátkem roku 2017.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here