Samsung nepředstaví Galaxy S8 na MWC 2017

0

Samsung-Galaxy-S7-Edge-front-facing-camera-840x515

Samsung právě oznámil světu, co se přesně stalo se smartphonem Galaxy Note 7 (baterie). Na okraji tiskové konference, společnost také oznámila, že si budeme muset počkat déle než obvykle na příští smartphone Galaxy S8.

DJ Koh, vedoucí mobilního podnikání Samsung, potvrdil, že Galaxy S8 nebude představen na MWC 2017 příští měsíc. Je to poprvé za poslední čtyři roky, kdy Samsung nepředstaví svou vlajkovou loď v Barceloně. Telefony Galaxy S7, Galaxy S6 a Galaxy S5 byly představeny právě tam, zatímco Galaxy S4 byl představen na samostatné akci v New Yorku.

Koh neposkytl žádné náznaky data vydání smartphonu Galaxy S8. Některé zprávy ale naznačují, že by měl být představen někdy v polovině dubna v New Yorku.

Společnost hlavně potřebuje, aby zákazníci zapomněli na katastrofu, která se stala se smartphonem Note 7. Proto se Samsung snaží S8 zdokonalit, aby se podobným problémům vyhnuli. Fámy poukazují na velké změny v konstrukci, včetně odstranění domácího tlačítka, také přidali bohatou sadu funkcí a výkonné specifikace.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here