Samsung nebude u Galaxy Notu 4 troškařit, prodávat jej bude za více než 21 tisíc

3

Právě jsme se dozvěděli oficiální ceny pro v minulém týdnu představené zařízení Samsung Galaxy Note 4 a Gear S. Nejsou zrovna přívětivé a je vidět, že si jihokorejská společnost věří čím dál tím víc. Nová generace phabletu Note se na tuzemský trh dostane za 21 499 Kč a chytré hodinky za necelých 10 tisíc korun.

galaxy-note-4

Oproti loňskému Notu 3 bude ten letošní zdražen o celé 2 a půl tisíce korun. Velmi podobný cenový nárůst je zřejmý i u chytrých hodinek Gear S, jež byly oproti předchozímu modelu Gear 2 zdraženy o de facto stejnou částku. Oba dva kusy hardwaru by se měly do prodeje dostat na konci září.

 

Zdroj: TZ

3 KOMENTÁŘE

  1. To jsou markeťáci ostatních výrobců tak vylízaní pitomci, když nevidí tu díru na trhu, jakou představuje kvalitní telefon s velkým displejem (kterých je jinak mraky) s dobře provedeným STYLUSEM?? Co má Note 3/4 oproti ostatním navíc zásadního? Tužtičku! Nic jinýho.

  2. (…) teď sem mrknul, co to bude stát u Germánů. SKORO o dva litry méně i při zlodějském kurzu koruna euro. To je dané tím, že Skopčáci většinou žijí v bídě. Ani nechci uvažovat, jaký ceny nasaděj u Amíků v konkurenci s Apple. A u operátorů tak za třetinu. Ať se de Češulínskej blahobyt vysrat 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here