Samsung Galaxy Young 2 – vhodný pro nejmenší

0

Jak Google slíbil, tak se také děje. Android 4.4 je totiž oproti předchůdcům snadno optimalizovatelný na méně výkonný hardware a tak není problém jej nasadit na „horší železo“.

Samsung-Galaxy-Young-2-gallery

To je také případ Samsungu Galaxy Young 2, což je základní model celé nabídky tohoto jihokorejského výrobce, který disponuje jen 512 MB operační paměti, 3,5″ displejem s nízkým rozlišením 320 x 480 bodů, jednojádrovým Gigahertzovým procesorem a 3 MPx fotoaparátem bez přisvětlovací LED. Samsung i na tomto telefonu provozuje grafickou nadstavbu, nyní však s názvem TouchWiz Essence, což bude zřejmě jednodušší verze TouchWiz. Telefon také disponuje podporou Dual-SIM, bluetooth, wifi a dalšími standardními prvky jako je třeba FM rádio. O výdrž se postará baterie s kapacitou 1300 mAh.

Celkově lze telefon označit za dobrou volbu pro nejmenší členy rodiny, kteří potřebují nějaký komunikátor a zároveň nevyžadují drahé přístroje. Výhodou může být tak osazená GPS, díky které mohou mít rodiče své ratolesti stále pod dohledem.

zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here