Samsung Galaxy S4 Active dostává Android 4.4 KitKat

15

Samsung Galaxy S4 Active byl představen bezmála před rokem a jedná se ve zkratce o odolnou variantu loňského high-endu Samsungu Galaxy S4. Samsung se tímto modelem snažil přímo konkurovat Sony Xperii Z, která již v základu nabízela odolnost vůči prachu a vodě.

Samsung Galaxy S4 Active

Prodejní čísla tohoto modelu bohužel Samsung nikdy veřejně nesdělil a tuto informaci vypouští pouze u vlajkových lodí, kterou i po představení Galaxy S4 Active zůstala původní Galaxy S4. Každopádně jihokorejská společnost nezapomněla na softwarovou podporu tohoto modelu a podle aktuálních zpráv právě nyní uvolňuje velký update. Jeho součástí je i aktuální Android 4.4.2 KitKat. Ten se podepsal na rychlejších odezvách prostředí a také zlepšení výkonu.

kitkat

Aktualizace byla údajně uvolněna globálně. To znamená, že by ji měli v nejbližších hodinách, maximálně dnech, zaznamenat i čeští majitelé. Pokud mezi vlastníky Galaxy S4 Active patříte i vy a aktualizace již dorazila do vašeho smartphonu, můžete nám dát vědět níže v komentářích. Update probíhá cestou OTA a k její instalaci tak není zapotřebí podpůrný program Samsung Kies.

 

Zdroj: thedroidguy

15 KOMENTÁŘE

  1. Včera večer proběhla aktualizace na android 5.0.1 lollipop
    První dojmy více než dobré!!!!
    VŠE daleko rychlejsi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here