Samsung Galaxy Note 6 by měl mít USB Type-C. Přijde s ním také nová virtuální realita Gear VR?

1

Samsung Galaxy Note 5Samsung Galaxy Note 6 by měl být prvním smartphonem korejské společnosti s novým konektorem USB Type-C, který se začíná pomalu ale jistě stávat standardem. Stále nevíme jistě, zda se bude jednat o verzi 3.1, ale většinou spolehlivý zdroj SamMobile tvdí, že ano.

To by mělo být jednou z prvních odlišností od letošní vlajkové řady S7, některé zdroje pak uvádějí, že další odlišností by mělo být laserové zaostřování fotoaparátu. Společnou vlastností by naproti tomu měla být například odolnost proti vodě a prachu.

Pokud by však telefon neměl klasický konektor microUSB, jeho uživatelé by si nemohli užívat žádnou z dosavadně vyrobených virtuálních realit společnosti Samsung, jelikož všechny využívají k připojení právě konektor microUSB. Představí Samsung společně s modelem Note 6 také novou generaci Gear VR s konektorem USB Type-C? Je těžké na to s jistotou, ale je jisté, že dříve nebo později bude muset Samsung na tento konektor přejít, a tak se to zdá být čím dál pravděpodobnější.

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here