Samsung Galaxy Note 6 bude podle nové spekulace poháněn procesorem Snapdragon 823

0

scaly-mountain-3566-005Nástupce Samsungu Galaxy Note 5 přijde sice až za poměrně dlouhou dobu, ale v posledních měsících již se stal několikrát předmětem různých spekulací. Dnes přišla z Číny zpráva, že jeho plynulý chod bude zajišťovat nový procesor Qualcomm Snapdragon 823, který se bude od čipu SD 820 lišit pouze takty jednotlivých jader.

Tato spekulace, která zdánlivě uvádí stejné specifikace i pro neznámý telefon Sony Xperia a LG G Flex3, nám také naznačuje, že by měly být tyto smartphony vybaveny 25 MP fotoaparátem.gsmarena_001Pokud jde o ostatní specifikace, předchozí zvěsti uvádí displej o úhlopříčce 5,8 palců s QHD rozlišením, 6 GB operační paměti a 64 nebo 128 GB interní paměti. Telefon by měl disponovat také certifikací IP68, která přináší odolnost při ponoření až do 1,5 m hloubky po dobu až 30 minut.

Snad ani není třeba říkat, že nic z toho co jste si právě přečetli, není oficiálně potvrzeno a můžeme si být skoro jisti, že než bude telefon představen, dočkáme se ještě mnoha podobných spekulací. Představení modelu Galaxy Note 6 je očekáváno v září.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here